קרמיקה דמוי פרקט מחיר: 3 שאלות ותשובות חשובות מאוד

תוכן העניינים

קרמיקה דמוי פרקט מחיראם אתם מתכננים לרצף את הבית, המרפסת או אזורים שונים בגינה כדאי להכיר את סוגי הריצוף האפשריים, קראו עוד בהמשך בנושא קרמיקה דמוי פרקט מחיר. 

במידה ואתם כבר מכירים אותם והחלטתם ללכת על ריצוף קרמיקה דמוי פרקט מחיר יהיה הדבר הבא שתרצו לבדוק כאמור. 

המחיר עשוי להשתנות כאמור בהתאם לכמה פרמטרים, בדיוק כמו עם ריצוף חדר האמבטיה שלכם, החל מאזור ההתקנה, דרך עבודת ההכנה הנדרשת, תאריך ההזמנה, החברה ואיך היא מעריכה את העבודה שלה, סוג האריחים, גודל האריחים ועוד. 

בכתבה זו, ננסה להבין יחד כמה עשויה לעלות לכם לרצף את הבית או חלקים מסוימים בגינה באמצעות קרמיקה דמוי פרקט.

לאיפה מתאים קרמיקה דמוי פרקט?

מי לא אוהב רצפת פרקט? המראה הנהדר של העץ הטבעי המוחלק, מספק לנו תחושה של חיבור לטבע והעיצוב היפה בהחלט יכולים לתת לנו תחושה מהנה ואנרגיות חיוביות. 

החיסרון הוא התחזוקה השוטפת שהעץ מצריך ולכן במקרים רבים תעדיפו דמוי פרקט. 

בשונה מריצוף פרקט מעץ לא תוכלו להרטיב את הרצפה יותר מידי כיוון שהעץ ייהרס. 

לכן – שימוש בקרמיקה דמוי פרקט תספק לכם את הפתרון הטוב ביותר במצב זה. 

תוכלו ליהנות מכל ההטבות של עיצוב הפרקט אך לתחזק אותו בצורה קלה ונוחה יותר. 

אנו בחברת גלריית תמר, יודעים שהאריחים יהיו אריחי פורצלן בעיצוב של פרקט, כך שהאריחים יהיו עמידים בפני רטיבות ותנאי מזג האוויר השונים (ולכן יתאימו גם כריצוף חוץ), יהיה אפשר לשטוף ולנקות אותם באמצעות חומרי ניקוי רגילים, הם לא יספגו חומרים או לכלוכים שונים והם יהיו עמידים וחזקים יותר לאורך זמן. 

תוכלו להשתמש בקרמיקה דמוי פרקט בתוך הבית, בחדרי אמבטיה, במרפסת, בשבילי גישה מסביב לבית ועוד.

אם כבר משקיעים – לא עדיף פרקט אמיתי?

אז כפי שאמרנו בפסקה הקודמת. לפרקט אמיתי יש יתרון בטבעיות שלו אך במראה, ישנם אריחים קרמיים הנראים בדיוק אותו דבר כמו הפרקט ולכן מפיקים כמעט או באופן מלא את אותה תחושה של רצפת פרקט בבית. ההבדל הוא במחיר (דמוי פרקט יהיה זול כמעט בחצי מחיר) וכן באופן התחזוקה הפשוט והנוח יותר.

כמה יעלה לנו קרמיקה דמוי פרקט?

המחיר של קרמיקה גרניט פורצלן דמוי פרקט תנוע בין 200 ל-300 שח למ"ר. 

חשוב לזכור שאלו המחירים של האריחים בלבד. 

הצעת המחיר הסופית תהיה מורכבת גם מחלקי עבודה נוספים, לדוגמה: פירוק ופינוי של ריצוף קיים אם יש כזה, איטום השטח, בניית תשתיות ואזורי ניקוז, מילוי חול או סומסום לצורך הגהה או שיפועים ועוד.

בסופו של דבר הצעת המחיר תכלול את הריצוף ואת החלקים הנוספים של העבודה ולכן חשוב שבהסכם העבודה מול איש המקצוע יהיה כתוב בהסכם בדיוק מה הוא כולל כדי שלא תתבקשו להוסיף עוד כסף בהפתעה לאחר מכן.

סרטון בנושא קרמיקה דמוי פרקט מחיר