צבע לוח גיר: מענה מדויק על 3 שאלות חשובות

תוכן העניינים

צבע לוח גיר

צבע לוח גיר – כחלק מהחובות שלנו כהורים אנו צריכים לספק לילדים שלנו תעסוקה, אזורים בטוחים למשחק וכמובן גם לעזור לילדים לרכוש השכלה, להיות מסודר ומאורגנים יותר ועוד. בכל אלה יכול לעזור לנו צבע לוח גיל. 

צבע מסוג זה יכול להפוך כל משטח (עץ, מתכת, זכוכית, גבס, בטון וכו') למשטח כתיבה באמצעות גירים. 

זוכרים את לוחות הגיר הישנים שהיו בבתי הספר בעבר? ובכן כיום אלה משמשים בעיקר לצרכי עבודה, שרטוט, מפעלים שונים וכאמור גם כלוחות ציור והפעלה לילדים שניתן לקנות מחנויות לציוד משרדי או חנויות צעצועים בדרך כלל.

האם עדיין מציירים עם גירים?

ובכן ציור על לוח עם גירים מאז ומתמיד הייתה דרך נהדרת לצייר ולשעשע את הילדים. 

ניתן להיעזר בלוח גיר גם לצרכים שונים מלבד התעסוקה של הילדים כמו למשל לצרכי חדשות ועדכונים בבית, כמו למשל להכנת תפריט אוכל שבועי לבני הבית ועוד. 

משתמשים בהם גם בעסקים, בתי מלון ומקומות נוספים. אם נחזור לרגע לעניין העסקת הילדים הרי שלוחות גיר משמשים את הילדים לציור, לפתיחת בעיות חשבון ותרגול חומרי לימוד, למשחקים חברתיים שונים עם חבריהם ועוד.

אז איך עוזר לנו צבע לוח גיר?

צבע לוח גיר היא ערכת צביעה באמצעותה ניתן לצבוע משטחים קשים שונים, החל מגבס ובטון חומרי הגלם שמהם עושים קירות בדרך כלל, דרך עץ, זכוכית, אבן, מתכת וחומרי גלם נוספים אחרים. 

לאחר שהצבע מתייבש ניתן לצייר עליו עם הגירים, למחוק באמצעות ספוג ייעודי ולצבוע בשנית. 

ממש כמו באותו לוח גירים שהיו משתמשים בו בעבר בבתי ספר לצרכי לימוד. 

תוכלו למרוח את הצבע בעצמכם על כל משטח שתחפצו ולדאוג לילדים לסביבת משחק. 

בין אם זה לחבר כמה מקלחות ולוח עץ לידי לוח ציור, בין אם תרצו שחלק משטח הקיר בחדר הילד יהיה מיועד לצביעה עם הגירים או אפילו שולחן קטן בחדר הילדים שהחלק העליון שלו יצבע בצבע לוח גיר ויהפוך להיות אזור לכתיבה וצביעה עם גירים.

כיצד זה מתבצע?

אנו בחברת גלריית תמר, מודעים לכך שכדאי להכין את השטח ולנקות אותו מאבק. אם העברתם סמרטוט לח כדאי לעבור עם נייר מגבת או סמרטוט יבש על מנת לייבש היטב את המקום. 

כעת הכינו את המסגרת של השטח שאתם רוצים לצבוע: תוכלו להיעזר בדבק תעשייתי לצורך כך, להדביק עיתונים או להיעזר בדפים או בכל דבר אחר שתראו לנכון. 

לאחר מכן צבעו את השטח הייעודי ותנו לצבע להתייבש. הסירו את הדבק ותנו לילדים כמה גירים וספוג 🙂

סרטון בנושא צבע לוח גיר