ריצוף חדר האמבטיה: מעל 3 טיפים חשובים לריצוף האמבטיה שלכם

תוכן העניינים

ריצוף חדר האמבטיהחדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית ויש שיגידו שעבורם הוא החשוב ביותר, לפחות מבחינת ההרגשה שהוא נותן להם. אתם חוזרים מהעבודה אחרי יום ארוך וכל מה שאתם רוצים זה מקלחת טובה. 

אדים חמים עוטפים אתכם בחמימות, זמן פרטי לעצמכם בלי שמטרידים אתכם, המים נשפכים על גופכם ומעניקים תחושה של רוגע וניקיון, מסבנים את הגוף ואת השיער ונהנים מכל רגע. 

לבסוף נצא מהמקלחת בתחושה של ניקיון ורעננות ויותר מכך, לאחר דקה או שתיים כבר תוכלו להרגיש את הרוגע שנוצר בגוף שלכם והשלווה שתעטוף אותו. 

ריצוף חדר האמבטיה הוא חלק חשוב מאוד ביצירת האנרגיות הללו, בהנאה מחדר האמבטיה בצורה בטוחה ונינוחה וכמובן כחלק בלתי נפרד מעיצוב החלל והבית. כיצד בוחרים ריצוף חדר אמבטיה? לריצוף חוץ – מחירים, לחצו כאן.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בנושא.

טיפים חשובים לריצוף חדר האמבטיה:

  • קחו בחשבון גם את האריחים הקרמיים שאתם משתמשים בהם לחיפוי הקירות. יש אריחים המתאימים רק לחיפוי קירות ויש אריחים המתאימים גם לקירות וגם לריצוף. אם אתם רוצים עיצוב אחיד כדאי לקחת זאת בחשבון. גם אם לא מדובר בדיוק באותם אריחים כדאי שהצבעים וסגנון העיצוב ישתלבו היטב.
  • חשוב לזכור שחדר האמבטיה הוא חדר עם לחות גבוהה והרצפה נרטבת ככל הנראה מידי יום (גם אם יש שטיח קטן) ולכן חשוב מאוד לבחור באריחים קרמיים שיעמדו בתנאי הרטיבות והלחות.
  • יש לקחת בחשבון שכדאי לקנות עוד כמה אריחים ספייר מאותו הסוג. במידה ואריח מסוים נשבר מסיבה כלשהי אפשר יהיה לתקן אותו עם אריח חלופי יחסית בקלות אולם כדי למזער את הסיכון שלא תמצאו בדיוק את אותו אריח בחנות לאחר מכן – רכשו כמה אריחים ספייר ליתר ביטחון.

איך לבחור את האריחים המתאימים לנו ביותר?

אנו בגלריית תמר, יודעים שיש כמה פרמטרים שנרצה להתחשב בהם כאשר אנו באים לבחור את האריחים הקרמיים המתאימים לנו ביותר לריצוף חדר האמבטיה. ראשית נרצה להתחשב בעיצוב. יש מגוון עצום של סוגי ריצוף, אריחים קרמיים מסוגים שונים, טקסטורות ועיצוב שונים. אתם רוצים לבחור את האריחים עם העיצוב הכי משמח אתכם, מוסיף לכם אנרגיות חיוביות, שלווה ונחת רוח. כמו כן אתם רוצים שעיצוב האריחים יתאימו לריהוט ולכלים הסניטריים במקלחת וגם לצבעי הקירות ואריחי החיפוי. אתם רוצים גם להתחשב בחומר הגלם ממנו עשוי האריח. גם בתחום הקרמיקה יש סוגים שונים. גרניט פורצלן יהיה בדרך כלל המומלץ ביותר לחדרי אמבטיה. לבסוף תרצו גם להתחשב במחיר כמובן ולוודא שהוא כולל את ההתקנה וגם את האריחים ואם לא – אז כמה עולים השירותים יחד ובנפרד.

סרטון בנושא ריצוף חדר האמבטיה