מרצפים את האמבטיה? מה חשוב לדעת

תוכן העניינים

ריצוף חדרי אמבטיה הוא חלק חשוב מאוד בעיצוב חדר אמבטיה באופן כללי. זה לא רק מספק את מגע הגימור לחדר, אלא הריצוף גם משמש כאלמנט פונקציונלי כדי למנוע ממכם להחליק על משטחים רטובים בעת יציאה מהמקלחת.

מעצבים את הבית, איזה כיף! בחירת סוג הריצוף המתאים לחדר האמבטיה שלכם תלויה במה שאתם רוצים להשיג. אריחי קרמיקה למשל, הם בחירה נפוצה לחדרי אמבטיה בשל עמידות האריחים וקלות הניקוי שלהם. זה יכול להיות מותקן על כל סוג או עובי של משטח, והאריחים עמידים מספיק כדי שלא תצטרכו לדאוג להחליף אותו לעתים קרובות. אז רגע לפני שתקראו לשירות אינסטלטור בירושלים כדי להתקין אריחים או ריצוף, הנה עוד כמה דגשים עבורכם:

דגשים לבחירת ריצוף לבית – כדאי לדעת

לסוגים שונים של ריצוף אמבטיה יש יתרונות וחסרונות משלהם. הבנת אלה יכולה לעזור לך לקבל החלטה מושכלת. אולי הכי חשוב לזכור, אין סוג אחד של ריצוף טוב מהשני לחדרי אמבטיה, אבל לכל סוג יש יתרונות משלו. לדוגמה, אריחי קרמיקה עמידים יותר מ-ויניל והם קלים לניקוי, אך הם עשויים להיות יקרים יותר מאריחים אחרים שאינם קרמיקה.

בימים עברו, אינסטלטור בירושלים היה מתקין בעיקר ריצוף חדר האמבטיה באזור קטן של לינוליאום או ויניל. כיום, יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה. הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון הוא, חומר וצבע. לינוליאום וויניל יכולים ליצור מראה מיושן ולא יסתדרו עם לחות. במקביל, אריחי קרמיקה הם אופציה פופולרית למי שרוצה משהו שנראה טוב שגם יכול לגלות עמידות בפני לחות.

אל תתנו מורכבות שבתהליך לייאש אתכם

אנו בגלריית תמר, יודעים שעוד לפני שמקבלים הצעות מחיר של אינסטלטור בירושלים או בעיר אחרת, עבור רבים, רכישה והתקנת ריצוף לאמבטיה היא תהליך מורכב. זה כרוך בצורך ללכת לחנות ולמצוא את האריחים הנכונים לחלל שלכם, כמו גם את זמן ההמתנה לפני שתוכלו להתקין אותם, את איתור אנשי המקצוע ועוד. לכן חשוב לדעת כל מה שאתם יכולים על חדרי אמבטיה, חדרי אמבטיה בכלל, ומה הופך חלל כזה לפונקציונלי עבורכם. ריצוף חדר האמבטיה משחק תפקיד גדול בחדר האמבטיה. כדי לוודא שאתם נהנים הן מעיצוב והן מפרקטיות של ריצוף חדר האמבטיה, יהיה כדאי לקחת בחשבון את הדגשים הבאים:

דגשים נוספים בבחירת ריצוף אמבטיה

  1. חלקלקות מול אריחים מונעי החלקה: כל אינסטלטור בירושלים יגיד לכם שאם יש לכם ילדים, טוב שיהיה חומר עמיד מכיוון שהם עלולים ליפול ולפגוע בעצמם, חלילה. לכן יהיה כדאי להתקין אריחים מונעי הלקה עם חספוס עליהם.
  2. עלות: העלות תהיה תלויה בחומר שתבחרו (סוג הריצוף). סוג של שיש יוקרתי יהיה יקר יותר מאריח ממוצע.
  3. ניקיון: אם אתם מאוד בררנים בניקיון, אז כדאי לבחור משהו כמו אריחי קרמיקה או פורצלן שדורשים פחות תחזוקה מאשר רוב החומרים.