בחירת צבע לחדרי הבית

תוכן העניינים

בחירת צבע לחדרים הפנימיים בבית תלויה רבות במשתמש, באופי, בטעם האישי והמוכר, וכמובן בהרגלים.

ישנם שני חברות גדולות שאותם ניתן לבחור – חברת טמבור, וחברת נירלט. שני החברות הללו מציגות מגוון רחב של צבעים, מיודדות עם בעלי מקצוע רבים, ומוכרות בזכות הקולקציות השנתיות והחדשניות.

ועדיין, קיימת שאלה מעניינת – באיזה צבע כדאי לצבוע את חדרי הבית השונים? יצאנו לבדוק.

איך בוחרים צבע לחדר שינה

בשלב הראשוני, נצטרך להחליט על צבע בהיר או כהה.

בשלב השני, נתבקש לבחור בשילוב של צבעים – האם קירות מסוימים יצבעו בצבע שונה או כלל הקירות בצבע אחיד? ברוב המקרים, השילוב בין שני צבעים בקירות מסוימים יכולים להיות דרך נפלאה לעצב את חדר השינה.

מרבית מהאנשים אוהבים את המראה הקלאסי של חדרי השינה, צבע לבן ונקי לכל אורך הקירות.

לעומת זאת, אם אתם מעוניינים קצת לצאת מהמצב המוכר והידוע מראש, כדאי לבחור בשני צבעים בהירים שמשתלבים עם חדר השינה והרהיטים.

 לדוגמא: ברוב החלל ההינו בוחרים בצבע לבן או קיר לבנים מעוצב. לעומת זאת, בקיר האחורי, מאחורי המיטה הגדולה ההינו בוחרים בצבע כהה יותר, שחור או אפור מטלי.

ניתן גם להוסיף אקססוריז להשלמת החוויה והפן העיצובי. במרבית מהמקרים, חדרי השינה מעוצבים בצורה נקיה ובוגרת יותר, עם צבעים דומיננטיים וכהים.

ללא ספק, בחירת צבע לחדר שינה חייבת לעבור תכנון קפדני, חשיבה מתקדמת, והתייעצות עם מומחי נירלט או טמבור.

בחירת צבע לסלון – המקום המרכזי בבית

עיצוב הסלון הוא הפנים של הבית, הוא חלק בלתי נפרד ממלאכת העיצוב השלמה, התייעצו עם צבעי לדירה. הסלון האישי שלנו הוא המרכז של הבית, תחום הפעילות העיקרי, וכזה שנרצה לעצב ולטפח כמה שיותר.

השתמשו בצבע שמתאים לספות, שמשתלב טוב עם האקססוריז והריהוט, וכמובן כזה שאתם שלמים איתו.

כיום, בשנת 2021, חברות כמו נירלט וטמבור מעניקות לכם את הזכות לבחור במגוון רחב של קולקציות, קולקציות קיץ וחורף עבור קירות הסלון. לעומת חדרי השינה, בסלון כדאי לשים דגש על צבעים בהירים יותר.

בחרו בצבע אחיד או במספר צבעים שונים שיתנו הרגשה של חמימות, יוקרתיות, ואחווה.

מעצבים את הסלון? בחרו בקולקציות החדשות של נירלט אשר מביאה עימה דברים חדשים וסגנונות אהובים. הצבעים של נירלט ניתנים לבחירה דרך האתר, מסוגננים עם תווית IS וניתנים לקנייה בכל עת. התייעצו עם צבעי מומחה, התייעצו עם מומחי עיצוב פנים, ובחרו את הצבעים היפים ביותר.

בחירת צבע לחדר הילדים – מראה צעיר יהיה בחירה טובה

בחירת צבע לחדר הילדים נבחר בקפידה ע"י לא מעט פרמטרים: סגנון אישי, צבעים דומיננטיים, ומראה צעיר.

לעומת חדרים אחרים בבית, חדר הילדים חייב לקבל "הצגה" של ממש. ללא ספק, בחירת הצבעים והאביזרים לחדר הילדים חייבת להתבצע בצורה קפדנית בדגש על הפרטים הקטנים ביותר.

בחרו בקולקציות צעירות יותר, בחרו בצבעים שהם דומיננטיים יותר לחדרי הילדים, כאלה שהילד שלכם יוכל להתחבר אליהם. לדוגמא: אם הילד חובב משחקי מחשב וגיימינג, בחרו בצבעים שיכולים להשתלב עם ה- StepUp שלו.

אם מדובר בחדר ילדים עבור ילדים בני 7-10 תוכלו להשתמש בשירותי ציור על הקירות, דמויות אהובות, וכו'. ניתן לשלב אקססוריז ובובות פופ להשלמת החוויה. ללא ספק, עיצוב חדר ילדים היא פעולה מורכבת, וכדאי להתייעץ עם מעצבי פנים, אדריכלים, וכמובן עם הצבעי.

אתר גלריית תמר מעניקים שירותי עיצוב פנים, ריצוף חדר אמבטיה, צביעת חדרי ילדים, ופרויקטים נוספים. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר.